Yeni Mah. 301. Sokak No:21/C

Ada İş Merkezi Altınordu/Ordu

8:30 - 18:00

Pazartesi - Cumartesi

Kamera Sistemleri ile Güvenlik Çözümleri

CCTV SİSTEMLERİ

Termal Kamera Sistemleri

Görüntüleme yöntemi olarak gözle görülmeyen IR enerjiyi (ısıyı) esas alan ve görüntünün genel yapısını IR enerjiyi göre oluşmuş renkler ve şekillerin belirlendiği görüntüleme sistemidir. Genelde güvenlik amaçlı da kullanılabilir.

IP Kameralar

IP kameralar CCD ya da CMOS sensöründen sağladığı analog sinyali üzerlerindeki tümleşik DVS ile işleyip sayısala çevirerek Ethernet bağlantı noktasından yayın yapabilen kameralardır. Yaygın olarak geleneksel CCTV sistemlerinde olduğu gibi güvenlik amaçlı gözetim ve video kaydı tutmak amacıyla kullanılırlar.

Hibrit Kameralar

AHD Kamera, yüksek görüntü elde edebilen Analog HD kamera sistemleri anlamına gelmektedir. Analog CCTV altyapısı kullanılarak 720p ve 1080p çözünürlüklerde görüntü alabilen yüksek düzey performansa sahip kamera sistemleridir.

Hibrit Kayıt Cihazları

Analog görüntülerde de akıllı video analiz yapabilen ve VGuard teknolojisinin rakipsiz özelliklerine sahip LRU serisi Hibrit Kayıt Cihazları ile benzersiz bir güvenlik sistemi deneyimine adım atın.

Network Kayıt Cihazları

Dijital formattaki bir video görüntüsünü sabit disk sürücüsüne (HDD) kaydetmek için kullanılır. Genellikle IP kameralardan bir ethernet ağı yoluyla Cat5 ya da Cat6 kabloları ile görüntüleri alır. En çok fiziksel güvenlik uygulamaları için kullanılır.

Hırsız Alarm Sistemleri

Kablolu Alarm Setleri

Güvenlik alarmı, bir bina, ev veya okul gibi başka bir alana izinsiz girişleri tespit etmek için tasarlanmış bir sistemdir. Güvenlik alarmları, hırsızlık veya mülk hasarına karşı koruma için konut, ticari, endüstriyel ve askeri mülklerde kullanılır.

Kablosuz Alarm Setleri

Güvenlik alarmı, bir bina, ev veya okul gibi başka bir alana izinsiz girişleri tespit etmek için tasarlanmış bir sistemdir. Güvenlik alarmları, hırsızlık veya mülk hasarına karşı koruma için konut, ticari, endüstriyel ve askeri mülklerde kullanılır.

Duman dedektörü

Duman dedektörü yangın belirtisi olan duman, ısı, ışık ya da gazı algılayıp sinyal veren bir cihazdır. Yangın algılamanın ilk adımı olan bu cihazlar can ve mal güvenliğinin de ilk gerekliliğidir

Hareket Dedektörü

İnsanların hareketlerini ultrasonik, mikrodalga ve kızılötesi gibi yöntemler ile algılayan ve algılama sonrasında ilgili mekanizmaları devreye geçiren aktif ve pasif özellikli sensörler, hareket sensörü olarak bilinir.

Geçiş Kontrol Sistemleri

Yüz Tanıma Cihazları

Yüz tanıma, Biyometri kişilerin fiziksel ve davranışsal özelliklerini göz önüne alarak yürütülen kimlik belirleme çalışmaları olarak tanımlanır.

Parmak İzi Tanıma Cihazları

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Kart Tanıma Cihazları

Herhangi bir alana izin verilmiş kişilerin, geçerli kartlarla ve kart okuyucularla girebilmesini sağlayan bu sistemler kayıt ve kontrol işlevini de yerine getirir.